kurumsal

تاریخچه سازمان ما

شرکت ما که در ترکیه در رابطه با رشته خود یکی از ریشه دار ترین سازمانها به شمار می آید، در سال 1956 بنیانگذاری گردیده است، تا سال 1975 فعالیت های خود را در رابطه با حوزه خودروسازی با تولید فیلتر برای گروه های گوناگون خودرو ادامه داده است. در طول 20 سال بعد با سرمایه گذاری های مداوم، به مجموعه تولیدات خود، گروه محصولات مورد استفاده در صنعت را نیز اضافه نموده و با تولید محصول برای ابزار های ماشینی، تاسیسات و ماشین آلات صنعتی، دارای پرتفوی مشتری بسیار وسیعی در حوزه های کاری بسیاری می باشد.

شرکت ما در سال 1995 دفتر خود واقع در استانبول / بایرام پاشا را تاسیس نمود و با فعالیت های تجاری مشتری محور و ارائه راهکار برای نیاز فیلتراسیون سیستم های خاص مصرف کنندگان نهایی، در این حوزه نیز حجم تجاری رو به توسعه ای را به خود اختصاص داده است.

در سال 2015 با تاسیس شعبه خود در منطقه صنعتی سازمان یافته ایکیتللی / استانبول، علاوه بر اقلام تولیدی در زیرمجموعه تولیدات خود، با فعالیت در زمینه نمایندگی، بازاریابی، صادرات و واردات برندهای مشهور داخلی و جهانی در رابطه با شاخه خود، دامنه محصولات خود را به بیش از 10.000 نوع محصول ارتقاء داده است.

امروز
شرکت ما همچنان به تولیدات خود در راستای تامین نیاز به تجهیزات و سیستم های بسیاری از قبیل ابزار های ماشینی،  کمپرسورها، ژنراتورها، کابین های رنگ، تجهیزات تهویه هوا، سیستم های تصفیه آب و سانترال های تبدیل انرژی مورد استفاده در طیف وسیعی از حوزه های مربوط به شاخه های صنعت؛ از حوزه پلاستیک / بسته بندی گرفته تا جواهرسازی، از ماشین آلات گرفته تا تولید، از حوزه دارو تا کشاورزی، از حوزه چاپ تا مواد غذایی ادامه می دهد.

در گروه حمل و نقل و خودروسازی نیز در زمینه فروش، بازاریابی، صادرات، واردات، توزیع و در راس همه اینها تولید فیلترهای گوناگون برای هرگونه وسائل حمل و نقل موتوری شامل خودروهای سواری، خودروهای سنگین مورد استفاده در حمل و نقل جاده ای، لیفتراک، ماشین حفریات در ساخت و ساز، وسایل نقلیه دریایی، وسایل نقلیه ریلی و تراکتور فعالیت می نماید.

FILTERMAK© با بیش از نیم قرن دانش و تجربه خود، با هویت یک صادر کننده همچنان به بیش از 10 حوزه صنعتی مربوط به شاخه خود در داخل و خارج از کشور شامل سازمانهای دولتی و خصوصی بزرگ و معتبر کشور و به بیش از 1500 مشتری، خدمات خود را ارئه می نماید.